Automobiļa salona tīrīšana – lieki tēriņi vai nepieciešamība?

 Neticami, tomēr vairums automobiļu īpašnieku sava transportlīdzekļa ķīmisko tīrīšanu veic tikai vienu reizi – pirms pārdošanas. Prakse ir pierādījusi, ka tas jādara daudz biežāk. Daudzi interesējas: kā pareizi veikt ķīmisko tīrīšanu un vai to var darīt patstāvīgi? Atbildes ir sniegtas šajā rakstā.

Profesionāla automobiļa salona ķīmiskā tīrīšana

Ķīmiskā tīrīšana tiek veikta ar īpašiem tīrīšanas līdzekļiem. Tiek apstrādāts viss automobiļa salons, pēc tam – tīrīts. Atšķiras mazgāšanas līdzekļu daudzums – dažādām virsmām ir nepieciešami dažādi tīrīšanas līdzekļi, kā arī dažādi traipu tīrītāji. Vissarežģītāk ir likvidēt nepatīkamās smakas, īpaši, ja tā ir vecas zivs vai netīru drēbju smaka. Ja salona regulāra vēdināšana nelīdz, jāizmanto ķīmiskā tīrīšana.

Procedūras ilgums

Automašīnas salona ķīmiskajai tīrīšanai ir nepieciešams dažāds tīrīšanas ilgumu. Mūsu uzņēmuma speciālisti uzskata, ka tas ir atkarīgs no veicamo darbu apjoma un salona izmēriem. Vidējais ķīmiskās tīrīšanas laiks ir 6-7 stundas. Visvairāk laika nepieciešams automašīnas salona pilnīgai izžāvēšanai, kas tiek veikta īpašā vidē. Ja tas netiek darīts, rodas slimības izraisošs pelējums. Ja traipi pirmajā reizē nav iztīrījušies, speciālists atkārtoti veic to tīrīšanu. .

Vai ķīmisko tīrīšanu var veikt patstāvīgi?

Protams, salonu var iztīrīt arī patstāvīgi. Tomēr – vai jūs pratīsiet to izdarīt pareizi un nepadarīsiet visu vēl sliktāku? Mēs šo darbu veicam ar īpašām ierīcēm, tādējādi viss notiek kvalitatīvi, ievērojot visas prasības un noteikumus.

Svarīgākās mūsu ķīmiskās tīrītavas priekšrocības:

pirmkārt, atšķirībā no automobiļa īpašnieka mūsu speciālistam ir viss darbam nepieciešamais. Tas attiecas ne tikai uz putekļu sūcēju, bet arī uz tīrīšanas iekārtām un tīrīšanas līdzekļiem. Uzņēmuma darbinieki labāk zina, kāds mazgāšanas līdzeklis ir piemērots konkrētajam materiālam;

otrkārt, ķīmiskās tīrīšanas rezultāts lielā mērā ir atkarīgs no kvalitatīvas žāvēšanas. Tā ir jāveic, ievērojot noteiktas prasības;

treškārt, ķīmiskās tīrīšanas laikā tiek iznīcinātas putekļu ērcītes – saprofīti, kas, nonākot plaušās, izraisa elpceļu saslimšanas; .

Automobiļa salona ķīmiskā tīrīšana ir obligāta, tā jāveic vismaz divas reizes gadā. Uzticiet to profesionāļiem, savukārt ieekonomēto laiku veltiet kaut kam patīkamam!

Veicam visa auto transporta salonu tīrīšanu. Vieglo, džipu un mikroautobusu salonu tīrīšana, tiek veikta pie mums Strūgu ielā 1 A, Rīgā, vai arī pie klienta. Autobusu un smago automašīnu salonu tīrīšana notiek pie klienta. Tīrīšana ietilpst: sēdekļi, grīda, ieliekamie paklāji, bagāžnieks, panelis, durvis...un beigās žāvēšana. Pēc klienta vēlmes, plastmasas detaļas var apstrādā ar aizsarglīdzekli..

 

 
 

 

 
 

Pirms tīrīšanas

Automašīna bija nostāvējusi 3 gadi dzelzs garāžā.


Nu, jau pēc tīrīšanas

Automašīnai tiks izņemti krēsli un grīdas apšuvums, viss tika tīrīts un žāvēts. 


Bez komentāriem

Klients apmierināts. Auto, kā jauns.